Portál nasdomov.sk sme založili z veľmi jednoduchého dôvodu. Baví nás bývanie a chceme ľuďom pomôcť s výberom tých najlepších doplnkov a spotrebičov do ich domácnosti. Nakupovanie na internete môže byť veľmi zradné. Snažíme sa prinášať obsah, ktorý ľuďom pomôže nájsť tú najlepšiu cenu a kvalitu.

Ako píšeme jednotlivé články?

Na našom webe môžete nájsť rôzne kategórie článkov ako napríklad: Ako vybrať?Vypestujte siInšpirujte sa alebo Ako na to?.

Každá kategória má svojho redaktora. Jednotlivý redaktori si sami vyberajú témy, ktoré sú pre nich vhodné a majú v nich prehľad.

To zaručí kvalitu a pridanú hodnotu daného článku. Napísanie jedného článku trvá približne niekoľko hodín až niekoľko dní. Záleží od náročnosti témy.

Katalóg produktov

Na našom webe môžete nájsť taktiež katalóg produktov. Na prvý pohľad môže tento katalóg vyzerať ako obchod. Ide však o zoznam tých najkvalitnejších produktov na našom trhu.

Po kliknutí na vami vybraný produkt budete presmerovaný do obchodu, ktorý tento produkt ponúka za tú najlepšiu cenu.

Spolupracujeme iba s kvalitnými obchodmi, ktoré majú pozitívne hodnotenie. Nemusíte sa teda báť, že vám tovar nedorazí alebo, že budete podvedení.

Overené zákazníkmi – Dôveryhodné hodnotenie obchodu

Testujeme produkty?

Drvivú väčšinu produktov sami testujeme. Tie produkty, ktoré netestujeme osobne, hodnotíme podľa užívateľských recenzií dostupných na internete.

Finálny článok je výsledkom porovnania jednotlivých produktov a záverečného zhodnotenia ich parametrov a funkcií.

Ceny jednotlivých produktov

Ceny jednotlivých produktov sa snažíme udržať aktuálne. Je to však veľmi časovo a technicky náročné. Preto sa niekedy môže stať, že po prekliknutí sa do obchodu uvidíte inú cenu ako na našom webe. Vopred sa za to ospravedlňujeme.

Ako náš portál financujeme?

Príprava jednotlivých článkov je finančne náročná. Je jasné, že naši redaktori musia dostať za ich prácu zaplatené. Spolupracujeme s obchodmi od ktorých dostávame províziu za nákup. V žiadnom prípade to neznamená, že sa zvyšuje cena pre vás. Všetky takto zarobené peniaze investujeme naspäť do vývoja webu. Umožňuje nám to neustále posúvať kvalitu jednotlivých článkov.

Hľadáme redaktorov

Zaujal vás náš web? Neustále hľadáme nových redaktorov. Ak máte záujem písať pre náš portál, stačí sa ozvať na info@nasdomov.sk.