VOYO: Nová éra televízie (sledujte online seriály, filmy a relácie)

V dnešnej dobe je online sledovanie televízie stále viac obľúbené a VOYO je práve tou správnou platformou pre tých, ktorí si chcú vychutnať svoje obľúbené seriály, filmy a relácie kedykoľvek a kdekoľvek. S VOYO môžete sledovať svoje obľúbené programy nielen na televízore, ale aj na počítači, tablete alebo smartfóne.

 

Voyo je jednou z najlepších služieb pre streamovanie filmov, seriálov a ďalších videí online. Poskytuje vysoko kvalitný obsah, ktorý je dostupný pre používateľov na Slovensku. Pretože sú jedni z najlepších poskytovateľov služby pre streamovanie videí na Slovensku, radi by sme Vám ich predstavili aj so všetkými jeho výhodami.

Čo je to VOYO?

Ako sme už spomenuli, Voyo je online streamovacia služba, ktorá umožňuje sledovanie rôznych typov videí.

Táto platforma bola vytvorená s cieľom poskytnúť užívateľom vysoko kvalitný obsah, ktorý je dostupný kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka tejto službe môžete sledovať svoje obľúbené filmy a seriály, ako aj športové a detské programy. V podstate tu nájdete všetky programy, ktoré vysiela (alebo vysielala) Markíza.

Dostupnosť a cena

VOYO je dostupné pre všetkých, ktorí majú internetové pripojenie, či už v rámci Slovenska alebo zahraničia.

Cena za VOYO je veľmi prijateľná, pretože za cenu dvoch káv si môžete pozrieť svoje obľúbené programy na celý mesiac. Cena je prijateľných 5,99 €.

Pre prémiových používateľov je k dispozícii aj možnosť neobmedzeného prístupu k programom.

Božské rozhranie

Rozhranie VOYO je intuitívne a ľahko ovládateľné. Na úvodnej stránke nájdete prehľad všetkých dostupných programov a relácií, ktoré sú zoradené podľa kategórií.

VOYO taktiež ponúka funkciu hľadania, kde môžete nájsť svoje obľúbené programy podľa názvu alebo herca.

voyo recenzia

Rozsiahla ponuka programov

Táto služba ponúka širokú škálu programov, ktoré si môžete pozrieť. Môžete sledovať filmy a seriály z rôznych kategórií, ako sú napríklad akčné, komediálne, sci-fi a mnoho ďalších. Okrem toho ponúka aj športové a detské programy, čím zabezpečuje, že si každý nájde niečo, čo mu vyhovuje.

Ponuka programov na VOYO je naozaj pestrá a obsahuje niekoľko tisíc hodín seriálov, filmov a relácií z celého sveta. VOYO prináša exkluzívne seriály a filmy, ktoré nie sú dostupné nikde inde.

Okrem toho môžete sledovať tiež populárne slovenské seriály a relácie.

Medzi najobľúbenejšie programy patrí napríklad:

Farma

Obľúbená reality show Farma sa vracia v ďalšej sérii s novým konceptom a množstvom prekvapení. Jedným z nich je aj zmena moderátora – populárny herec Marek Fašiang sa stane prvým mužským moderátorom v histórii šou. Okrem neho a hospodára Martina Bagara bude na farmárov dohliadať aj Alica – umelá inteligencia.

Tá bude súťažiacim pravidelne prihovárať spoza stola pravdy vo farmárskej kuchyni a robiť výzvy. Farmári sa budú musieť stále zaoberať drsnými podmienkami na statku, nedostatkom jedla a manuálnou prácou.

Alica, ako umelá inteligencia, nemá žiadne city ani zľutovanie, no jej silnou stránkou sú dáta a čísla. Je výborná v analýzach a o farmároch vie takmer všetko. Pre farmárov to bude poriadny šok, no v boji o 75-tisíc eur určite nečakali nič menej.

 

Oteckovia

Oteckovia sú obľúbený seriál TV Markíza. Ide o rodinný seriál, ktorý ukazuje život štyroch mladých otcov, ktorí každý zápasia s úlohou rodiča po svojom. Ich život odzrkadľuje reálne situácie, s ktorými sa otcovia bežne stretávajú. Každý z nich zápasí s úlohou otca po svojom a ako každý z nás, majú svoje lepšie aj horšie chvíľky. V kritických situáciách sa ale vedia vynájsť a spojiť svoje sily.

Ambiciózny rozvodový právnik Alex (Braňo Deák) zažije v živote zvrat, keď mu na dvere zaklope jeho bývalá priateľka so synom Maxom, o ktorom dovtedy ani len netušil. Majiteľ pizzérie Vlado (Filip Tůma) je trojnásobný otec, ktorý má jasný názor na fungovanie domácnosti a občas musí svojej manželke Lucii dávať zabrať.

Veterinár Tomáš (Marek Fašiang) sa práve prisťahoval do mesta so svojou dcérkou Julkou, ktorú ako vdovec vychováva sám s pomocou svokry Mariky. Snaží sa byť pre dcérku otcom aj mamou a jeho názory občas iritujú ostatných oteckov. Marek (Vlado Kobielsky) má dve dcéry z prvého vzťahu s exmanželkou Tamarou a s novou partnerkou Petrou čakajú syna. Svoje deti miluje a každému sa snaží vyhovieť, no jeho bývalá manželka naňho hnevá, keďže ju opustil kvôli jej kaderníčke.

Seriál Oteckovia je inšpirovaný chilskou predlohou, ktorá je adaptáciou pôvodného argentínskeho formátu. Oteckovia ukazujú príbehy a úlohy moderných otcov, ktoré stoja pred rôznymi výzvami a ťažkosťami, ale stále sa snažia byť pre svoje deti oporou.

 

Vtierka Castle

Rick Castle je úspešný autor kriminálnych románov, ktorý žije so svojou pubertálnou dcérou a matkou v pomerne vyváženom domácnosti. Jeden deň sa však dostane na policajné oddelenie, pretože v meste sa objaví vrah, ktorý kopíruje spôsoby vrážd z jeho kníh. Pri tejto príležitosti sa zoznámi s pôvabnou vyšetrovateľkou Kate Beckettovou a keďže ho táto žena zaujíma, pretlačí sa na policajné oddelenie, aby sa mohol zúčastniť vyšetrovania, ktoré Kate vedie.

Ruža pre nevestu

Po niekoľkých rokoch sa na obrazovky TV Markíza vracia celosvetovo úspešný formát The Bachelor, tentoraz so slovenským názvom Ruža pre nevestu. V minulosti ho diváci a diváčky mohli poznať pod názvom Nevesta pre milionára.

V tejto najromantickejšej show tejto sezóny bude jeden atraktívny slobodný muž mať príležitosť nájsť si ženu svojich snov – a možno aj budúcu nevestu. Na vzrušujúcej romantické ceste stretne príťažlivý a úspešný podnikateľ Tomáš Tarr 18 žien, s ktorými sa bude postupne zoznamovať, zbližovať a vyberať si z nich svoju potenciálnu životnú partnerku.

Na konci v dramatickom a emotívnom finále zostane už iba jedna žena. Prijme napokon jeho ružu a stane sa z nich skutočný, láskou naplnený pár? Zaujímavosťou je, že väčšina diania sa bude odohrávať v Turecku, diváci a diváčky sa tak môžu tešiť na skvelú šou plnú romantiky a emócií v krásnom exotickom prostredí. Moderuje Krištof Králik.

 

Ďalšie obľúbené seriály:

  • Susedia – populárna slovenská komediálna relácia o živote v bytovom dome.
  • Partička – zábavná show Dana Dangla.
  • Ordinácia v ružovej záhrade – medicínska dráma o živote lekárov a sestier v nemocnici.
  • Polda – kriminálna dráma o vyšetrovaní zločinov.
  • Cirkus Bukowsky – komediálny seriál o rodine Bukowských, ktorí vlastnia cirkus.

Kvalita videa

Voyo je známe pre vysokú kvalitu videa. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy a seriály v najlepšej možnej kvalite. Okrem toho, ak máte rýchle pripojenie k internetu, môžete si vybrať aj medzi HD alebo Full HD rozlíšením.

Kvalita videa na VOYO spĺňa vysoké technologické štandardy.

Používateľ si môže vybrať kvalitu videa, ktorá zodpovedá jeho internetovému pripojeniu a zariadeniu, na ktorom sleduje program.

V prípade pomalého internetového pripojenia sa kvalita automaticky zhorší.

Ďalšie funkcie

Okrem sledovania programov ponúka VOYO aj ďalšie funkcie, ktoré umožňujú prispôsobiť si sledovanie programov podľa vlastných potrieb.

Používateľ si môže nastaviť napríklad sledovanie programov s časovým oneskorením, vytvoriť si zoznam obľúbených programov a relácií.

 Náš TIP

VOYO rozhodne odporúčame vyskúšať iba cez oficiálny web tejto služby. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam a problémom.

VOYO a mobilné zariadenia

Služba je k dispozícii na rôznych zariadeniach, čo znamená, že si môžete svoje obľúbené videá pozerať na akomkoľvek zariadení, ktoré používate.

Môžete si napríklad pozrieť filmy a seriály na svojom smartfóne alebo tablete, ale aj na televízore alebo notebooku.

Mobilné zariadenia sú súčasťou každodenného života a VOYO to berie na vedomie.

Preto ponúka aplikáciu pre mobilné zariadenia, ktorá umožňuje sledovať programy na cestách alebo kdekoľvek, kde nemáte prístup k televízoru alebo počítaču.

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov sú pre VOYO prioritou.

Ich systém využíva moderné technológie a šifrovanie na zabezpečenie osobných údajov používateľov. Okrem toho sú všetky platby pre VOYO prevedené cez bezpečné kanály.

Prehľadný platobný systém

Pýtate sa, ako zaplatiť voyo? Je to veľmi jednoduché! Platiť môžete vašou kartou.

Platobný systém VOYO je prehľadný a zrozumiteľný. Používateľ si môže jednoducho kontrolovať svoje platby a zmeniť typ svojho predplatného.

Podpora zákazníkov

VOYO má k dispozícii podporu zákazníkov, ktorá pomôže s riešením akýchkoľvek problémov alebo otázok. Tím zákazníckej podpory je pripravený pomôcť vám 24/7.

Hodnotenie

Musím povedať, že som naozaj spokojný zákazník služby VOYO. Už od chvíle, keď som si službu predplatil, som bol úplne nadšený z toho, že si môžem pozrieť svoje obľúbené programy kedykoľvek chcem. Nie je pre mňa problém sa prispôsobiť vysielaciemu času, pretože si môžem svoje obľúbené seriály alebo filmy pozrieť, keď mám čas a chuť.

Veľkou výhodou pre mňa je aj možnosť pretočiť alebo pauznúť program, ak sa niečo stane, že musím na chvíľu odísť.

Môžem sa vrátiť k programu neskôr a pokračovať tam, kde som predtým skončil.

Svoje obľúbené programy si môžem pozerať na televízore, alebo na svojom tablete alebo smartfóne, keď som na cestách alebo nie som doma.

Okrem toho, VOYO má naozaj širokú ponuku programov, a preto som si istý, že vždy si nájdem niečo, čo ma zaujme. Rozhranie služby VOYO je prehľadné a ľahko ovládateľné, a preto som si istý, že si rýchlo nájdem svoje obľúbené programy.

Celkovo, VOYO je pre mňa naozaj skvelá služba a som veľmi radi, že som ju objavil. Odporúčam ju každému, kto chce mať možnosť sledovať svoje obľúbené programy kedykoľvek a kdekoľvek.

Záver

VOYO je moderná platforma pre online sledovanie seriálov, filmov a relácií, ktorá poskytuje prehľadné a intuitívne rozhranie, širokú ponuku programov a kvalitnú technológiu. Pre používateľov je k dispozícii aplikácia pre mobilné zariadenia, priateľský fakturačný systém, ochrana osobných údajov a podpora zákazníkov.

Vyskúšajte si VOYO a objavte novú éru online sledovania televízie.

 

4.7/5 - (6 votes)