Zaručí vám kvalitný matrac aj kvalitný spánok?

Deficit spánku dokáže výrazne vplývať na našu náladu a celkový priebeh dňa. S kvalitným matracom sa nielenže pohodlne a nerušene vyspíte, ale neskôr sa vám poďakuje aj vaša chrbtica.

Pri výbere správneho matraca nie je cena jeho jediným hlavným kritériom. Zohľadniť by sa malo hneď niekoľko parametrov.

Tými kľúčovými sú zaručene komfort, tvrdosť a kvalita. V akciovom letáku Möbelix je hneď niekoľko možností, ako si dokážete spríjemniť spánok a spokojní budete nielen vy, ale aj vaša peňaženka. Dosiahnete tak zaručenú kvalitu za adekvátnu cenu.

Rozhodujúca je tvrdosť

Pozor si treba dať na tvrdosť matraca. Pri jej výbere rozhoduje prevažne váha človeka a preferovaný spôsob spania. Pokiaľ teda spíte v noci na boku a patríte do nižšej váhovej kategórie vašou jednoznačnou voľbou bude mäkší matrac.

Komfort vďaka materiálu 

Výber materiálu je o niečo náročnejší. Na trhu je v ponuke hneď niekoľko druhov, pričom každý z nich sa líši svojím unikátnym zložením.

Dlhá životnosť, výborná elasticita či pozitívny dopad na ekológiu? Vyberáte si spomedzi mnohých vlastností. Je len na vás, ktorý z materiálov bude spĺňať vaše preferencie.

Výhra pre alergikov

Kvalitný matrac vhodný aj pre alergikov by mal spĺňať hneď niekoľko kritérii. Mal by byť hygienický, antibakteriálny, priedušný a bez alergénov.

Čo sa poťahového materiálu týka, potrebné je dohliadnúť na zabezpečenie optimálnej cirkulácie vzduchu, ale aj suchej a príjemnej klímy spánku.

Kúpa správneho matraca čoskoro prinesie očakávané výsledky. Jediné, čo vám ostáva je vybrať ten správny spomedzi akciových letákov na Kupino.sk.

5/5 - (1 vote)