Vybavujeme malú kuchyňu: Jeden kuchynský robot nahradí mnohé spotrebiče.

Dobre a účelne zariadiť malú kuchyňu to chce šikovné riešenia, ktoré neukrátia nič z jej funkčnosti a nezahltia celý priestor. Kuchynský robot dokáže nahradiť množstvo iných spotrebičov a ušetrí vzácny priestor.

Ste ten typ, ktorý je medzi priateľmi a v kruhu rodiny známy tým, že ste v kuchyni ako doma a vyvára a vypeká tie najlepšie dobroty v okolí?

Alebo práve naopak, patríte do tej skupiny, ktorá by bola najradšej, keby sa v kuchyní nemusí vôbec objaviť a niekto by všetko spravil za ňu?

Je jedno do ktorej skupiny patríte, pokiaľ sa tiesnite v malej kuchyni plnej množstva drobných spotrebičov, ktoré zaberú takmer celý pracovný priestor.

Moderné kuchynské roboty sú veľkým pomocníkom

Tieto kuchynské spotrebiče spravia šéfkuchára naozaj z každého, aj z toho najmenej skúseného človeka. A tí, ktorí v kuchyni vytvárajú umenie aj bez neho, posunú svoje varenie a pečenie na úplne iný level. A najmä ušetria kopec času, ktorý im činnosti zaberali, ak ich museli robiť sami. Vďaka ušetrenému času stihnete tak pripraviť viac receptov a môžete skúšať nové veci.

Pokiaľ stále váhate, či sa vám oplatí do kuchynského robota investovať a či je to pre vás to pravé. Zoznámte sa s jeho najlepšími vlastnosťami, ktoré vás určite presvedčia. Avšak pred kúpou si určite zvážte a vypíšte svoje preferencie, potreby a priority, pretože iba dobrý výber vám uľahčí život. Kuchynské spotrebiče kúpite v širokej finančnej škále, no nie vždy sa oplatí kúpa lacného spotrebiča.

Multifunkčný kuchynský robot je ideálny pomocník do malej kuchyne

V prípade, že hľadáte naozaj šikovný kuchynský robot, značka Kenwood je overenou klasikou. Okrem toho, že kuchynské roboty sú vyrobené z kvalitných materiálov ponúkajú naozaj veľa funkcií. Zoznámte sa s tými najšikovnejšími vychytávkami, ktoré vďaka robotu značky Kenwood získate.

Objem a výkon

Kuchynské roboty spoločnosti Kenwood sú naozaj výkonné. Napríklad kuchynské spotrebiče rady Chef majú príkon až 1200 W, čo znamená, že si hravo poradí aj s tým najnáročnejším a najhutnejším cestom. Vďaka tomu, že si poradí s takmer hocičím, sa v kuchyni naozaj nestratí. Aj objem nádob je dosť veľký, takže v ňom môžete naraz pripraviť väčšie množsto pokrmu. Okrem toho k základnému baleniu máte pribalené hneď dve do seba zapadajúce misy. V prípade, že sa pustíte do zložitejšieho receptu, nemáte problém s premiestňovaním potravín.

Integrovaná váha redukuje neporiadok

Navariť častokrát nie je a taký problém, no spratať a zbaviť sa všetkých riadov po varení či pečení, to už je niekedy horšie. Najmä, ak sa pustíte do zložitejšieho receptu, ktorý sa skladá z viacerých surovín. Váženie a presýpanie z jednej misy do druhej. A nie vždy všetko ostane v mise, väčšinou sa niečo vysype na pracovnú dosku. Kuchynské roboty Kenwood majú v sebe integrovanú váhu, ktorú si postupne môžete vynulovať. Čo znamená, že všetky suroviny, ktoré patria k sebe zvážite na jednom mieste bez zbytočného presýpania. A naviac sa teda zbavíte aj neporiadku, ktorý pri manipulovaní s ingredienciami vzniká.

Multifunkčnosť, vďaka rôznym nadstavcom

Už len v základnom balení máte široké vybavenie. Dostanú sa k vám rôzne metly, ktoré majú každá svoju špeciálnu funkciu. V balení okrem iného nájdete miesiaci hák, K-metlu, metlu na šľahanie a flexi metlu. Samotný robot sa dá rozšíriť až 25 rôznymi nadstavcami, niektoré nadstavce sú už súčasťou balenia, záleží to od toho, ktorý typ robota si vyberiete. Vďaka nadstavcom získate sekáč na zeleninu, mlynček na mäso, sekáčik na bylinky, odšťavovač, zmrzlinovač, strúhač, smoothie mixér či lis na citrusy. A to nie je všetko, roboty sa dajú využiť naozaj rôznorodými spôsobmi.

Kuchynské roboty sú naozaj šikovný pomocníci. Pokiaľ si chcete prácu v kuchyni naozaj uľahčiť, zakúpenie tohto spotrebiča je naozaj dobrá voľba.

Páčil sa vám tento článok? Ohodnoťte ho.