Ako vybrať

Ako vybrať dizajn spálne?

dizajn spálne

Máte v pláne zariadiť si svoju novú spálňu?

Plánujete vymeniť starú posteľ za novú? Omrzeli vás staré nepekné skrine? Poradíme vám na čo si dať pri zariaďovaní spálne pozor.

V spálni počas svojho života trávite veľmi veľa času. Je pravdou, že tento čas iba prespíte avšak dobrý spánok je nevyhnutnou súčasťou zdravého a aktívneho života.

Pri výbere nového nábytku je najdôležitejší váš vlastný názor.

Dajte na svoj prvý pocit. V dnešnej dobe si môžete vybrať nespočetne farebných kombinácií a váš domov si tak dokonale prispôsobiť.

Ak bývate napríklad v paneláku, kde nie je miesta na rozhadzovanie, môžete priestor zariadiť funkčne.

Napríklad šatník v spálni zakomponovať do vstavanej skrine alebo zrkadlo v spálni umiestniť na skriňu. Malá spálňa neznamená, že nemôže byť útulná a pekne zariadená.

Poriadne tiež zvážte akú farbu do spálne zvolíte. Farba má na človeka veľký vplyv.

Postele

Posteľ je samozrejme nevyhnutnou súčasťou každej jednej spálne.

Nezáleží na tom či si budete vyberať jednolôžko alebo manželskú posteľ, vyberajte hlavne podľa toho čo sa vám páči. Na výber máte napríklad klasickú čalúnenú posteľ, drevenú posteľ alebo nie veľmi klasickú vodnú posteľ. Záleží iba na vás, ktorú si vyberiete.

 

Odporúčame využiť možnosť úložného priestoru v posteli.

Ušetríte tak veľa užitočného priestoru. Ak predsa len zvolíte drevenú posteľ, máme v ponuke množstvo roštov a matracov. Stačí si vybrať.

Nezabudnite na výber vhodného matracu.

Matrac by mal mať vhodné zloženie a mäkkosť. Existujú rôzne tabuľky podľa, ktorých si môžete vybrať matrac presne pre vás podľa vašej výšky a váhy. Ak trpíte alergiou alebo inými zdravotnými problémami, vyberajte si špeciálne matrace pre alergikov alebo iné zdraviu prospešné matrace.

4.6/5 - (5 votes)
author-avatar

O autorovi Redakcia Nášdomov.sk

Bývanie nás baví. Toto charakterizuje celý náš redakčný tím. Sledujeme najnovšie trendy v bývaní a následne vám ich servírujeme v našich článkoch. V prípade otázok nás kontaktujte na info@nasdomov.sk

One thought on “Ako vybrať dizajn spálne?

  1. Avatar Luciana píše:

    velmi pekne. Len škoda, že nevidno aku skrinu k tomu dali a celkom by ma to zaujimalo. Ale verim, že majitelka ma cit pre dizajn, takže to pekne doladila. Kde sa nabytok v takomto dekore da kupit?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *